E-mail
biuro@partylimuzyny.pl
Telefon
(+48) 517 144 777

O firmie

Kilka słów o Naszej firmie

Firma Limuzyny Platinium dba o Państwa komfort podróżowania i dobrą zabawę od roku 2009. Obsłużyliśmy już tysiące zadowolonych klientów, którzy wciąż do nas wracają – uważamy to za nasz osobisty sukces. Współpracujemy z wieloma warszawskimi klubami, firmami eventowymi i ośrodkami sportowymi. Pragnąc zapewnić Państwu maksimum atrakcji, wciąż pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty o nowe samochody.

Oferujemy przewozy osób różnymi pojazdami,
każdy może znaleźć coś dla siebie

 • Limuzyny – wygoda i elegancka oprawa wyjątkowego dnia. Klasa sama w sobie dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo. Przekonaj się, że nie tylko celebryci mogą jeździć limuzynami. Polecamy w szczególności limuzynę Hummera H2 oraz Lincolny
 • Party Bus – innowacyjny pomysł na zorganizowanie bliskiej osobie wieczoru panieńskiego/wieczoru kawalerskiego. To także oryginalny sposób na promocję firmy. Gwarantujemy, że wyposażenie samochodu pomoże rozkręcić każdą zabawę. Party Bus to doskonały pomysł dla ludzi rozrywkowych, pełnych energii i odważnych, których priorytetem jest dobra zabawa.
 • Samochody osobowe – komfort podróżowania, pojemna część bagażowa, praktyczny i jednocześnie elegancki środek transportu. BMW Long to samochód dla każdego, kto pragnie poczuć jak V.I.P., natomiast nasze Mercedesy Sprinter doskonale sprawdzają się do: transferu grup turystów, przewozu grup pracowniczych na różnego rodzaju szkolenia/wyjazdy integracyjne/ konferencje, oraz do przewozu gości weselnych.

Specjalizujemy się w organizacji przewozu osób podczas takich uroczystości jak:

 • śluby, wesela
 • rocznice, chrzciny, urodziny, imieniny
 • transfer /transport z lotniska w Warszawie
 • wieczór kawalerski/ wieczór panieński
 • studniówki
 • imprezy firmowe, konferencje, szkolenia
 • bankiety, wystawy, targi, eventy
 • koncerty

Wszystkie nasze samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczenia (OC, AC, NW) i aktualne przeglądy techniczne. Z kolei nasi pracownicy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający specjalistyczne kwalifikacje, cechujący się wysoką kulturą osobistą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pełną dyskrecję.

Niewątpliwie atutem naszej firmy jest fakt, iż jako jedyni w Warszawie posiadamy przepustki na przejazd po ścisłym centrum miasta (Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat).

Wystawiamy faktury VAT, jesteśmy elastyczni w kwestiach negocjacji cen przy większych grupach chcących skorzystać z naszych usług.

Jeżeli poszukują Państwo pomysłu na niepowtarzalną zabawę w gronie znajomych, mocnych wrażeń i wiarygodnej firmy, która w tym Państwu pomoże – to dobrze Państwo trafili:)

SPRAWDŹ NAS NA FB  I POLEĆ ZNAJOMYM!

Scroll to top
Translate »